Утрински Весник
Македонија

(Видео) Најинтересните моменти од „Гранд Скопје“ на првата Конференција за недвижности

(Видео) Најинтересните моменти од „Гранд Скопје“ на првата Конференција за недвижности

Професионалци за недвижности од земјава и странство имаа можност да се запознаат со придобивките кои комплексот „Гранд Скопје“ ќе ги обезбеди за неговите идни корисници и нашиот главен град.

dobivaj vesti na viber

Оваа можност ја креираше првата Конференција за недвижности во земјава, на која златен спонзор беше „Гранд Скопје“.

Погледнете го видеото каде се сервирани најважните пораки од првата Конференција за недвижности во земјава, која создаде одлична шанса за вмрежување, размена на искуства и отворен разговор на актуелни теми и предизвици кои ја засегаат индустријата за недвижности.

ПР

Можете да прочитате

Македонската Армија се засилува и модернизира – Голем конвој со воени возила вечерва пристигна во Македонија

utrinskilogin

АМСМ: Оштетена e оградата на мостот на Вардар, на патот кај селата Орешани – Таор

(Видео) Пет лица повредени, двајца потешко – епилог од несреќата на автопатот Тетово-Скопје