Утрински Весник
Магазин

Фудаблерот Гудељ објави фотографии од тајната венчавка со Анастасија Ражнатовиќ

Anastasija Raznatovik I Nemanja Gudelj Foto Printskrin Instagram1.jpg

Срспскиот фудбалски репрезентативец од редовите на шпанскиот ла-лигаш Севилја, Немања Гудељ паузата пред почетокот на подготвките за настап на ЕП-2025 го искосристи да организира тајна венчавка во вилата на Дедиње со Анастасија Ражнатовиќ со присуство само на нивните најблиски роднини. Младенци денеска на социјалните мрежи објавија фотографии од интимната церемонија. „Бабата“ познатата пејачка Цеца Ражнатовиќ и шурата Вељко позирале со младенците.

Можете да прочитате

Утврдена голема лага во истрагата за несреќата на подморницата Титан: „Сè е измислено“

Во овие земји луѓето најмногу се разведуваат

Американка ќе наследи над милион долари од момчето со кое раскинала пред 30 години