Утрински Весник

КАТЕГОРИЈА : Македонија

[wpadcenter_ad id=418319 align='none']
Македонија

Тошковски-Бомгартнер: Знаеме што сакаме, имаме искуство и желба со чесно и посветено работење да ги постигнеме европските вредности дома

Mинистерот за внатрешни работи Панче Тошковски оствари работна средба со амбасадорот на Француската Република, Н.Е....