Утрински Весник
Македонија

Сообраќајка во скопски Аеродром

Сообраќајка во скопски Аеродром

Судир помеѓу два автомобили во скопската населба Аеродром.

dobivaj vesti na viber

Искршени делови од автомобилите се уште стојат на улицата.

Полицијата врши увид на терен. Нема информации за повредени.

Можете да прочитате

Петровска ги посети војниците кои се дел од силите на НАТО во Бугарија

Министерот за внатрешни е против законот за амнестија

Ковачевски во посета на Дојран