Утрински Весник
Македонија

Сообраќајка во скопски Аеродром

Сообраќајка во скопски Аеродром

Судир помеѓу два автомобили во скопската населба Аеродром.

dobivaj vesti na viber

Искршени делови од автомобилите се уште стојат на улицата.

Полицијата врши увид на терен. Нема информации за повредени.

Можете да прочитате

Приведен 18-годишник од Битола, кај кого е пронајден кокаин

(Видео) Османи и Агелер со заедничко видео-порака ја честитаа првата годишнина од Стратешкиот дијалог

ИПА Вело викенд „на точак, Охрид и Струга да видам“