Утрински Весник
Балкан

Само во Белград: Возачот влегол на кружен тек во спротивна насока

Screenshot 2024 07 05 142045.jpg

Неверојатна сцена се случила на кружен тек во Белград кога возачот на автомобилот влегол на кружниот тек во спротивна насока.

Фотографијата е објавена на инстаграм-профилот „192.rs“, а авторот тврди дека е на кружниот тек на Бежаниска Коса. На него се гледа како возачот влегува на кружниот тек, но во спротивна насока.

Можете да прочитате

Вучиќ: Нема да паднеме на провокации, нема да војуваме против Бошњаците

Грција нема да испрати во Украина Ф-16 или противракетни системи

Голем антивладин протест во Тирана, фрлани молотови коктели врз владата и градскто собрание