Утрински Весник
Македонија

Откриен идентитетот на убиениот во Тетово – Ова се првите снимки од местото на злосторството (ВИДЕО)

Screenshot 1 5 1024x612 1.jpg

Вечерва во Тетово кај местото Мема се случи убиство. На терен се полициски службеници.

Според информациите на ТВ21, жртвата е маж со иницијали Р.Т., на возраст од околу 40 години.

Се уште нема официјални информации за случајот.

Во продолжение и први снимки од местото на убиството:

Можете да прочитате

Дознала дека татко и планира да ја мажи за пари: Малолетничка од Куманово побегнала од дома и пријавила во полиција

Осуденик од Струмица уапсен за кражба на пари од црква

Герасимовски до Град Скопје: Преполните контејнери се потенцијална зараза, чистете ги навреме