Утрински Весник
Македонија

Митрески: Утре ќе ги распишам претседателските избори, се консултирам и за парламентарните избори

Митрески: Утре ќе ги распишам претседателските избори, се консултирам и за парламентарните избори

Можете да прочитате

Ковачевски и Спасовски ќе добиваат апанажа од по 2.500 евра во наредните 12 месеци

(Видео) Васко Тодоров: Факт е дека Пендаровски е единствениот што се сети да даде државно признание на К-15

По вторпат ослободителна пресуда за Мијалков за „Трезор“