Утрински Весник
Магазин

Хајди Клум за сексуалниот живот со 17 години помладиот сопруг: „Поминуваме часови во спалната соба“

Манекенката на прашањата одговараше без влакна на јазикот. Хајди Клум од 2019 година е во брак со Том Каулика, кој е 17 години помлад од неа.

Сега таа зборуваше за нивниот сексуален живот и откри дека сакаат да пробуваат секакви работи.

„Зошто да не користите играчки? Ако трае неколку часа, сè може да се случи. На мажите им е потешко, мора да имаат многу поголема издржливост. Многу мажи не може да водат љубов со часови. Мојот сопруг може“, рече Хајди во поткаст.

Таа се осврна и на својот љубовен живот, а напомена дека нема тип на мажи.

Можете да прочитате

Газираните сокови придонесуваат за ќелавост кај мажите

Едноставен тест дома со кој ќе откриете дали ви се затнати крвните садови

Зошто треба да пиете чај од хибискус наместо зелен?