Утрински Весник
Македонија

(Фото) Удрен мотоциклист кај Чаирчанка

38cda93e 4b2f 496e 982d D02415afbd2b.jpg
Ss2

Вечерва се случи сообраќајна несреќа кај трговскиот центар Чаирчанка во Скопје.

Патнички автомобил удир во мотоциклист кој по ударот паднал од моторот.

Ss1

За сега, нема информации за сериозноста на повредите на мотоциклистот.

Ss1

Можете да прочитате

Ахмети му порача на Мицкоски да внимава што зборува !

Ковачки и ВМРО-ДПМНЕ ја промашија изборната единица, дали знаат кој кандидат е носител на ИЕ 2?

Пендаровски доминира на мастер дебатата на МТВ