Утрински Весник
Магазин

Бред Пит и Маргот Роби на промоција на „Вавилон“

Бред Пит и Маргот Роби на промоција на „Вавилон“

Нивниот најнов филм веќе наидува на поларизирачки реакции.

dobivaj vesti na viber

Но, Бред Пит (58) и Маргот Роби (32) дадоа сè од себе за да го промовираат „Вавилон“, филмот што го оживува гламурозниот Холивуд од 20-тите, со претпроекција во Њујорк во средата.

Бред, елегантен како и секогаш, за специјалниот настан облече костум во темнокафеава боја.

Драмата „Вавилон“, во режија на Даниел Шазел, ја рекреира златната доба на Холивуд во 20-тите. Бред Пит и Марго Роби ги толкуваат главните улоги.

Можете да прочитате

Последнo ура на Даниел Крег како Џејмс Бонд со новиот „Омега симастер“

Најстарата мачка на светот има 26 години

Семејно фото: Алек и Хиларија Болдвин со седумте деца за Денот на благодарноста