Утрински Весник
Македонија

Вработен во продавница за бела техника нападнат во парк

Сообраќајка во Скопје заврши со пукање: пресметка помеѓу четири лица оти се судриле со “голф” и “мерцедес”

Вработен во продавница за бела техника бил нападнат во Градскиот парк од страна на неколку лица.

dobivaj vesti na viber

„Синоќа во продавница за бела техника во Градски парк, вработениот А.В.(51) од Скопје бил физички нападнат од неколку лица“, објави МВР во дневниот билтен.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Можете да прочитате

Петровска ги посети војниците кои се дел од силите на НАТО во Бугарија

Министерот за внатрешни е против законот за амнестија

Ковачевски во посета на Дојран