Утрински Весник
Македонија

Тешка сообраќајка кај ,,Собрание”

Сообраќајна несреќа се случи вечерва кај ,,Собрание” дознава 24инфо.

Тешката сообраќајна несреќа се случила на раскрсницата кај ,,Собрание” каде се судриле две возила.

Полицијата врши увид во моментот.

Не е познато дали има повредени, а детали ќе бидат познати по увидот на МВР.

Можете да прочитате

(Видео) Јовев: Не сум жртва на политички реваншизам, почна како суета, но може да прерасне во политички пазар

(Видео) Адвокатот на Јовев: Причината за смената се исплатени дежурства од 2022 година без потпис од министерот што е навреда на здравиот разум

СДСМ со граѓаните во Центар и Сарај: Со изградбата на коридорите најмалку 600 милиони евра за домашните комапнии