Утрински Весник
Магазин

Страстен бакнеж на црвениот тепих: Кортни Кардашјан и Тревис Баркер

Страстен бакнеж на црвениот тепих: Кортни Кардашјан и Тревис Баркер

Кортни Кардашјан и сопругот Тревис Баркер присуствуваа на церемонијата на доделување на наградите „Мажи на годината“ на магазинот GQ.

dobivaj vesti na viber

Настанот GQ Men of the Year се одржа во Западен Холивуд во четвртокот, a таблоидите беа преплавени со фотографии од нивниот страстен бакнеж.

43-годишната основачка на „Пош“, веб-страница што промовира модерно и здраво живеење, се чини дена не може да се одвои од 47-годишниот кандидат за „Греми“ со кого се омажи на три свадбени церемонии претходно оваа година по бурната 16-месечна романса.

Кортни се нурна во црн комбинезон со блејзер од мрежа и светки по избор на стилистите Дани Мишел и Крис Б. Ким.

Тревис го разголи својот истетовиран граден кош под црна кожна мотоциклистичка јакна и соодветни панталони под макси палто од вештачко крзно.

Можете да прочитате

Канје Вест ќе ѝ плаќа на Ким 200.000 долари месечно како алиментација

Кевин Спејси доби улога во британски филм

Рајан Џонсон се надева дека наскоро ќе се снима „Нож во грб 3“