Утрински Весник
Магазин

Парис Хилтон стана мајка, објави фотографија од синот на „Инстаграм“

Парис Хилтон стана мајка, објави фотографија од синот на „Инстаграм“

Парис Хилтон стана мајка. Наследничката на империјата Хилтон и медиумска личност доби син со инвеститорот Картер Реум користејќи сурогат-мајка.

dobivaj vesti na viber

„Отсекогаш сакав да бидам мајка и мило ми е што Картер и јас се најдовме“, изјави новопечената мајка за магазинот „Пипл“ по објавата на „Инстаграм“, која ги збуни нејзините следбеници покажувајќи ја како го држи бебето.

„Толку си сакан што зборовите не може да го опишат тоа“, напишала Парис покрај фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

Парис Хилтон претходно откри дека таа и нејзиниот сопруг се обиделе да станат родители преку ин витро-оплодување, но дека обидот бил неуспешен по што се одлучиле за сурогат-мајка.

Можете да прочитате

По 27 години во Лас Вегас уапсен маж за убиството на раперот Тупак

Ед Ширан ќе објавува албум за секое годишно време

(Видео) Мик Џегер: Каталогот на бендот нема да им го оставам на децата, што ќе им се 500 милиони долари