Утрински Весник
Македонија

Jа истепал сопругот: 43-годишна жена со повреди донесена во болница во Крива Паланка

Policija 320299 387392 394542.jpg
300x250 (7)

На 24.03.2024 во 22.10 часот во ОВР Крива Паланка од страна на дежурен лекар од Општа болница Крива Паланка било пријавено дека кај нив со повреди била донесена 43-годишна жена од Крива Паланка.

Според пријавеното, жената се здобила со повредите бидејќи била физички нападната од нејзиниот сопруг С.М..

300x250 (7)

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ss1

Можете да прочитате

Ахмети му порача на Мицкоски да внимава што зборува !

Ковачки и ВМРО-ДПМНЕ ја промашија изборната единица, дали знаат кој кандидат е носител на ИЕ 2?

Пендаровски доминира на мастер дебатата на МТВ