Утрински Весник
Магазин

Деми Ловато гламурозна на ревијата на „Хуго Бос“ во Мајами

Деми Ловато гламурозна на ревијата на „Хуго Бос“ во Мајами

Деми Ловато го привлече вниманието на гостите на модната ревија на „Хуго Бос“ во Мајами во средата.

dobivaj vesti na viber

30-годишната поп-пејачка е поим за елеганција додека позира за фотографите по пристигнувањето на настанот.

Горниот дел – бел скратен топ – го комбинира со соодветно здолниште, кое луксузно паѓа на подот, како и проѕирна бела наметка.

Со својата темна коса залижана наназад за да постигне влажен изглед, Деми ги истакна своите складни црти на лицето со јака шминка.

Можете да прочитате

Симпсонови пак пред времето: Ја предвидеа цензурата на голиот Давид од Микеланџело

Среќни ли сте на вашето работно место? И тоа се мери

(Видео) „Џон Вик: Поглавје 4“ доби најдобри рецензии во серијалот