Утрински Весник
Македонија

МВР со детали за сообраќајката во Чаир: Тешки повреди има 18-годишниот возач на моторциклот

МВР со детали за сообраќајката во Чаир: Тешки повреди има 18-годишниот возач на моторциклот

dobivaj vesti na viber

Можете да прочитате

Приведен криумчар на мигранти кај Неготино

(Видео) Олово, кадмиум и арсен се пронајдени во домат и крставица, предупредува Трипуновски

(Видео) Каевски: Пред Мицкоски е одлуката, да ја поддржи европската иднина или да го следи патот на Груевски