Утрински Весник
Македонија

Млад охриѓанец со оружје и’ се заканувал на поранешната девојка

Млад охриѓанец со оружје и’ се заканувал на поранешната девојка

Дваесет и тригодишен охриѓанец со огнено оружје и’ се заканувал на својата поранешна девојка.

dobivaj vesti na viber

Од полицијата информираа дека момчето е приведено.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Можете да прочитате

Петровска ги посети војниците кои се дел од силите на НАТО во Бугарија

Министерот за внатрешни е против законот за амнестија

Ковачевски во посета на Дојран