Утрински Весник
Македонија

Малолетник нападнат од неколку лица во Кисела Вода

Малолетник нападнат од неколку лица во Кисела Вода

На 18.09.2023 во 13.40 часот во СВР Скопје, Д.Ј.(47) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Кисела Вода неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку лица, извести МВР.

dobivaj vesti na viber

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Можете да прочитате

Бендевска: Преговорите меѓу ЗНАМ и ВМРО ДПМНЕ се во финална фаза

Паника во летот од Цирих кон Скопје принудно вратен назад во авионот удрил гром

Петровска: ВМРО-ДПМНЕ е против „Северна Македонија“ а го избриша „Република Македонија“ од својот Статут