Утрински Весник
Бизнис

Зголеми ја својата добивка за 1000% во Mozzart

Зголеми ја својата добивка за 1000% во Mozzart

Во Mozzart обложувалници активен е СУПЕР МУЛТИ БОНУС со кој може да освоиш дури десет пати поголема добивка на тикетот!

dobivaj vesti na viber

Бонусот важи за сите натпревари со квота 1.35 или поголема без игрите конечен тип на тикетот. Бонусот од дневна понуда важи преку целиот ден. Happy Hour бонусот важи само во термините 9 – 11 ч. и 21 – 23 ч. Бонусот важи за тикети на кои има исклучиво натпревари без играта конечен тип. Посетете го најблиското Mozzart уплатно место, искористете го неверојатниот бонус и освојте за 1000% поголема добивка!

ПР-текст

Можете да прочитате

(Видео) Каевски: Во Македонија ќе се произведуваат електрични возила

(Интервју) Ванчо Узунов: Даночниот систем е во хаос, сиромашните плаќаат, богатите се богатат

Сашо Дукоски е нов претседател на Трговската комора