Магазин

(Видео) Милановиќ снимен како си го закопчува шлицот, па си го брише носот со раката

Хрватскиот претседател Зоран Милановиќ вчера го одликуваше врхобосанскиот кардинал Винко Пуљиќ за, како што беше истакнато, зачувување на хрватскиот идентитет,...

Повеќе
Стррана 2 од 421 1 2 3 421
error: