Спорт

Бурно пред шампионскиот меч: Волкановски го обвини Ортега дека е допингувач

УФЦ шампионот во перо категорија, Австралиецот со македонско потекло, Александер Волкановски го нарече предизвикувачот Брајан Ортега „е.ан допингувач“ во бурно...

Повеќе
Стррана 2 од 1383 1 2 3 1.383
error: