Утрински Весник
Сцена

Танерел се појави без градник и со деколте, што предизвика згрозување

Танерел се појави без градник и со деколте, што предизвика згрозување

Лос Анџелес, 25 јуни 2019 (/) – Пејачката Танерел на БЕТ наградите завчера се појави без градник и со длабоко деколте, што кај многумина предизвика бурни реакции, па и згрозување поради „неприфатливиот облик“ на нејзините природни гради.

На негативните интернет-коментари, пејачката возврати прилично жестоко, објавувајќи две слики од настанот.

– За сите негативни коментари околу мојот изглед… Не ми треба да ги подигнам градите за да носам еб*н фустан. Јас сум жена, моите природни ц**ки висат и јас ги обожавам. И, немам намера да го променам тоа за да одговара на вашите погледи. Јас сум тука, си ги живеам сништата и мислам на поважни нешта, напиша Танерел на Твитер. си/

Извор: mia.mk

Можете да прочитате

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли донираа 200.000 долари за жените староседелки во Канада

Доктор Дре се разведува по 24 години брак

Риз Видерспун поласкана од споредбата со помлада пејачка